Готівковий платіж

Оплата готівкою проводиться при купівлі товару у Києві чи Київській області. Ви можете сплатити товар готівкою, якщо забираєте замовлення самостійно (оплата менеджеру в офісі) або у разі доставки замовлення кур'єром (оплата кур'єру при отриманні товару).

На підтвердження оплати ми надаємо вам товарний чек.

Оплата на розрахунковий рахунок (Приват24)

Оплата за безготівковим розрахунком можлива як для фізичних, так і для юридичних осіб. Оплата відбувається за банківськими реквізитами на розрахунковий рахунок ФОПу 2-ї групи. Оплату зробити можна в будь-якому відділенні банку, через термінал або в Приват24. Наші менеджери підготують вам рахунок, за яким ви зможете сплатити обрані вами позиції.

Оплата за безготівковим розрахунком (платник юридичної особи)

Придбати світильники ви можете також за безготівковим розрахунком, згідно з рахунком-фактурою. Ви можете надіслати реквізити нам на електронну адресу info@svechka.kiev.ua і ми підготуємо вам рахунок для оплати.

Повернення платежу при поверненні товару:

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» ви можете обміняти або повернути куплений товар та повернути свої гроші.

При поверненні грошей розрахунки з покупцем здійснюються виходячи з вартості товару на момент його покупки.

Гроші повертаються не пізніше ніж протягом 7 днів з моменту підтвердження відсутності факту порушення гарантійних зобов'язань з боку покупця.

Гроші повертаються за наявності документа, що підтверджує факт купівлі товару (касовий або товарний чек) або гарантійного талону на придбаний товар.

Гроші перераховуються на картку клієнта або повертаються готівкою.

Докладніше про повернення товару можна дізнатися тут.